REGULAMIN
KONTAKT

Zapoznałem się oraz akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie
2 nowe papiery w dobrej cenie
Wydruki wielkoformatowe, Certyfikat Epson Digigraphie

Dla nowożeńców


     W swojej ofercie dla nowożeńców przygotowaliśmy profesjonalne produkty i usługi które są dedykowane specjalnie dla par młodych.


Foto książki
Fotoksięga
- jest ekskluzywną pamiątką dla tych którzy cenią elegancję i estetykę. W gronie wspólnych znajomych i rodziny można spokojnie obejrzeć historię dnia ślubu, która w formie foto-książki ma wyjątkowy styl.  Kto choć raz widział dobrze zaprojektowaną i elegancko oprawioną foto-księgę i dotknął jej stron na pewno będzie pod wrażeniem.
Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt:
radecki@futura.pl


   

Kolaże dla rodziny pary
Kolaż młodej - to usługa polegająca na wykonaniu projektu i wydruku obrazu który przedstawia zbiór fotografii rodzinnych lub tylko pary młodej z historii ich dzieciństwa i narzeczeństwa. Pozwala wrócić pamięcią do rodzinnych fotografii, a jako prezent przekazany w podziękowaniu rodzicom zawsze wywołuje wielkie wzruszenie. Nasze wydruki mają wieloletnią trwałość. Taki projekt możemy wydrukować na płótnach matowych lub błyszczących naciągniętych na krosno lub na papierze fotograficznym w dowolnym formacie w gustownej oprawie.


  

Tablica ślubnaWydruki w dużym formacie - to wyjątkowa usługa naszego punktu przy ul. Legionowej 28 (niebieski wieżowiec). Jesteśmy w stanie powiększyć do formatu ponad 1x2 m, każdą fotografię oraz obraz dostarczony przez klienta. Powiększenie możemy wydrukować na kilku dostępnych podłożach oraz specjalnie zalaminować, aby zwiększyć trwałość.
Taki obraz będzie
na długie lata wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.
W ten sposób można też wydrukować plan rozsadzenia gości na weselu, który będzie pomocny przy wejściu na salę weselną.
Cennik wydruków znajduje się tutaj

Winiety ślubne Winiety ślubne - małe, czytelne i przede wszystkim przydatne na każdym przyjęciu weselnym. Winiety to małe karteczki które są składane na pół a następnie są rozstawiane w miejscach gdzie zasiadaj goście. Projekt z reguły zawiera imię i nazwisko, czasem zwrot grzecznościowy skierowany do osób zaproszonych. Dodatkiem mogą być drobne zdobienia graficzne.

Winiety ślubne to koszt od około 1,5 zł brutto za sztukę + projekt.
Zaproszenia
Zaproszenia ślubne
- są niezbędnym elementem przygotowań ślubnych. Nasze urządzenie jest w stanie wydrukować najwyższej jakości zaproszenia już od nakładów jednostkowych. Traktując naszych klientów indywidualnie możemy zaprojektować własny lub wykonać na zlecenie wzór zaproszenia ślubnego.

Koszt zależny jest od projektu.Wybierz rodzaj wydruku