REGULAMIN
KONTAKT

Zapoznałem się oraz akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie
2 nowe papiery w dobrej cenie
Wydruki wielkoformatowe, Certyfikat Epson Digigraphie

ZDJĘCIA, GRAFIKI, REPRODUKCJE W DUŻYM FORMACIE, NA PŁÓTNIE

MATERIAŁY STOSOWANE W DRUKU WIELKOFORMATOWYMJAK PRZYGOTOWAĆ PLIK DO DRUKU ?

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE

Oferujemy Państwu wydruki ulubionych fotografii, grafik, reprodukcji w wielkim formacie. Wydruki wykonujemy na kilkunastu rodzajach papieru i płótna.
Nasza oferta jest wzbogacona o laminaty oraz podklejenia usztywniające druk.
Cechą, która nas najbardziej wyróżnia na rynku jest wierność oddania kolorów oraz zachowanie szczegółów w światłach i cieniach.
Nasza drukarka fotograficzna Epson Sure Color P9500 drukuje 11 kolorami tuszy, nadając tym samym "foto-jakość" każdej pracy.

Wydruki, które otrzymujecie od nas na papierze Epson, Hahnemuhle, Canson i Solution spełniają najwyższe światowe standardy.
Jesteśmy certyfikowanym labem Epson Digigraphie oraz Hahnemuhle.
Szerokość druku 110 cm. Drukarka wykorzystuje nową zaawansowaną technologię atramentów poszerzającą zakres tonalny druku.
Zapewnia rozdzielczość 2400 dpi i trwałość druku 75 lat (kolor) do 100 lat (czarno-biały).

Standardowo wydruki fotograficzne drukujemy w rozdzielczości 1200 DPI.
Za dopłatą 20% możemy je wykonać w rozdzielczości 2400 DPI. Zapewnia to maksymalną ostrość, co może mieć znaczenie przy wydrukach zawierających dużo szczegółów.Jeżeli istnieje potrzeba poprawienia jakości fotografii to dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu możemy poprawić i powiększyć bezstratnie aż o 800% każdą fotografię.

W swojej ofercie posiadamy papiery: 230gsm  matowy do wydruków grafik i prezentacji, papiery foto 250gsm półmatowe i błyszczące dla wydruków amatorskich oraz papiery EPSON i Hahnemuhle matowe i barytowe przeznaczone do wydruków archiwalnych i artystycznych. Dodatkowo wykonujemy druk na płótnie (CANVAS) 390gsm - matowym
lub 330gsm - poliestrowym błyszczącym.
Wydruki na płótnie (CANVAS) wykonujemy na materiałach o podłożu naturalnym z warstwą pozwalającą na absorbcję tuszu z drukarki. Nie są to materiały takie same, jak do malowania na płótnie, mają drobniejszą strukturę i inną charakterystykę. Inny jest też sposób werniksowania. Płótna błyszczącego nie werniksuje się.
Werniks płótna matowego wykonujemy materiałem ochronnym w sprayu firmy Talens, przeznaczonym do zabezpieczania wydruków wodnych i atramentowych.
Spray ochronny nie zmienia kolorystyki wydruku, nadaje wydrukom na płótnie matowym większą przejrzystość, pogłębia kolory i zwiększa odporność na wilgoć.
Nałożenie większej warstwy sprayu powoduje, że wydruk staje się bardziej błyszczący.

Z naszych usług korzystają galerie sztuk, fotografowie, graficy, projektanci, studenci oraz firmy szkoleniowe.


Nie porównujcie naszych cen wydruków z wydrukami na innych drukarkach, zwłaszcza solwentowych - to nie ta droga. Porównajcie jakość wykonując wydruki próbne. Wglądówki 15x21 cm przy wydruku na wystawy wykonujemy gratis !!! Gwarantujemy też miłą współpracę z grafikiem i ocenę jakości pliku na skalibrowanym monitorze a zgodność barwną wydruku w modelowym oświetleniu !

Laminator, którym dysponujemy to najlepsze urządzenie do laminowania i usztywniania wydruków.  Wydruki komputerowe, plakaty, mapy, reprodukcje i inne druki wymagają stosownego sposobu ich prezentacji oraz właściwego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, brudem, wilgocią czy promieniowaniem UV.

Przy zastosowaniu naszego laminatora można na najwyższym poziomie skutecznie:

  • laminować foliami na gorąco i na zimno do szerokości 160 cm,
  • jednocześnie podklejać i laminować,
  • naklejać na różnego rodzaju podłoża (płyty piankowe, KAPPA, PCV, karton, dibond, dilite i inne do grubości 10 mm).Informacja o trwałości wydruków - do pobrania w formacie PDF.

Informacja o trwałościWydruk wielkoformatowy


Wybierz rodzaj wydruku