REGULAMIN
KONTAKT

Zapoznałem się oraz akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie
Darmowa dostawa na futura.pl
Wydruki wielkoformatowe, Certyfikat Epson Digigraphie

ZDJĘCIA, GRAFIKI, REPRODUKCJE W DUŻYM FORMACIE, NA PŁÓTNIE

MATERIAŁY STOSOWANE W DRUKU WIELKOFORMATOWYMJAK PRZYGOTOWAĆ PLIK DO DRUKU ?PEŁNY CENNIK WYDRUKÓW WIELKOFORMATOWYCH
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE

Oferujemy Państwu wydruki ulubionych fotografii, grafik, reprodukcji w wielkim formacie. Wydruki wykonujemy na kilku rodzajach papieru i płótna.
Nasza oferta jest wzbogacona o laminaty oraz podklejenia usztywniające druk.
Cechą, która nas najbardziej wyróżnia na rynku jest JAKOŚĆ.
Nasza drukarka fotograficzna drukuje 10 kolorami tuszy (11 dostępnych), nadając tym samym "foto-jakość" każdej pracy.

Wydruki, które otrzymujecie od nas na papierze Epson spełniają najwyższe światowe standardy. Szerokość druku 110 cm. Drukarka wykorzystuje nową zaawansowaną technologię atramentów piątej generacji poszerzającą zakres tonalny druku. Zapewnia rozdzielczość 2880 dpi i trwałość druku 75 lat (kolor) do 100 lat (czarno-biały).

Jeżeli istnieje potrzeba poprawienia jakości fotografii to dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu możemy poprawić i powiększyć bezstratnie aż o 800% każdą fotografię.

W swojej ofercie posiadamy papiery: 90g do wydruków typu CAD, 120g matowy oraz 180g matowy do wydruków grafik i prezentacji, papiery foto 240g półmatowe i błyszczące dla wydruków amatorskich oraz papiery 260g EPSON dla profesjonalistów. Dodatkowo wykonujemy druk na płótnie (CANVAS) 400g - matowym
lub 390g - błyszczącym.
Wydruki na płótnie (CANVAS) wykonujemy na materiałach o podłożu naturalnym z warstwą pozwalającą na absorbcję tuszu z drukarki. Nie są to materiały takie same, jak do malowania na płótnie, mają drobniejszą strukturę i inną charakterystykę. Inny jest też sposób werniksowania. Płótna błyszczącego nie werniksuje się.
Werniks płótna matowego wykonujemy materiałem ochronnym w sprayu firmy Talens, przeznaczonym do zabezpieczania wydruków wodnych i atramentowych.
Spray ochronny nie zmienia kolorystyki wydruku, nadaje wydrukom na płótnie matowym większą przejrzystość, pogłębia kolory i zwiększa odporność na wilgoć.
Nałożenie większej warstwy sprayu powoduje, że wydruk staje się bardziej błyszczący.

Z naszych usług korzystają galerie sztuk, fotografowie, graficy, projektanci, studenci oraz firmy szkoleniowe.


Nie porównujcie cen wydruków z naszego cennika z wydrukami na innych drukarkach, zwłaszcza solwentowych - to nie ta droga. Porównajcie jakość wykonując wydruki próbne. Wglądówki 15x21 cm przy wydruku na wystawy wykonujemy gratis !!! Gwarantujemy też miłą współpracę z grafikiem i ocenę jakości pliku na skalibrowanym monitorze a zgodność barwną wydruku w modelowym oświetleniu !

Laminator, którym dysponujemy to najlepsze urządzenie do laminowania i usztywniania wydruków.  Wydruki komputerowe, plakaty, mapy, reprodukcje i inne druki wymagają stosownego sposobu ich prezentacji oraz właściwego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, brudem, wilgocią czy promieniowaniem UV.

Przy zastosowaniu naszego laminatora można na najwyższym poziomie skutecznie:

  • laminować foliami na gorąco i na zimno do szerokości 160 cm,
  • jednocześnie podklejać i laminować,
  • naklejać na różnego rodzaju podłoża (płyty piankowe, KAPPA, PCV, karton, dibond, dilite i inne do grubości 2 cm).Informacja o trwałości wydruków - do pobrania w formacie PDF.

Informacja o trwałościWydruk wielkoformatowy


Wybierz rodzaj wydruku