REGULAMIN
KONTAKT

Zapoznałem się oraz akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie
2 nowe papiery w dobrej cenie
Wydruki wielkoformatowe, Certyfikat Epson Digigraphie

Druk cyfrowy Białystok

druk cyfrowy, ulotki, teczki, plakaty, wisytówki

Druk cyfrowy wysokiej jakości ma zastosowanie w nisko nakładowych drukach - ulotek, wizytówek, plakatów, folderów reklamowych itp. Zastosowanie naszego urządzenia dla fotografów to przede wszystkim tani druk fotografii w formatach A4, A3, SRA3. Dla lepszego prezentowania swoich zdjęć posiadamy w ofercie FOTOKSIĄŻKI w druku cyfrowym, które są w całości drukowane na naszym urządzeniu Xerox Versant 80 Press.

Xerox Versant 80 Press

Funkcje

  • doskonała jakość - porównywalna z drukiem offsetowym
  • szeroka przestrzeń barwna i doskonała spójność koloru
  • doskonałe rezultaty na zróżnicowanej gamie nośników
  • druk w rozdzielczości 2400x2400 dpi przy 8 bitach / 1200x1200 dpi przy 10 bitach


W oparciu o urządzenie Versant 80, które spotkało się z uznaniem użytkowników, najnowsza drukarka firmy Xerox do niskich nakładów i do proofingu wyznacza nowe, olśniewające wymiary druku poprzez niespotykaną do tej pory szczegółowość druku.

Możliwość druku plików 10 bitowych w rozdzielczości 1200x1200 dpi, do nawet 2400x2400 dpi, przy standardowych 8 bitach zapewnia najlepszą spotykaną na rynku jakość druku laserowego.

Urządzenie Versant 80 wykorzystuje znakomitą technologię tonerów o bardzo małych cząsteczkach i utrwalaniu, co zapewnia bardzo szeroką gamę kolorów i pozwala uzyskać jakość porównywalną z drukiem offsetowym.

Wybierz rodzaj wydruku