REGULAMIN
KONTAKT

Zapoznałem się oraz akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie
2 nowe papiery w dobrej cenie
Wydruki wielkoformatowe, Certyfikat Epson Digigraphie

Kariera

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, portfolio) prosimy przesyłać na radecki@futura.pl lub dostarczyć osobiście do

C.D. Futura na ul. Legionowa 28 lok. 008

W przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt:
Artur Radecki
601264246
radecki@futura.pl

Obecnie poszukujemy:

Samodzielny pracownik działu marketingu:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za realizację celów sprzedażowych i współpracę z klientami firmy.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oferty handlowej i monitorowanie zainteresowania klientów;
  • zarządzanie marketingiem internetowym (portale społecznościowe, kampanie google adwords, pozycjonowanie strony, fora dyskusyjne, tworzenie oferty na allegro, mailing),
  • budowanie i monitorowanie tagów strony,
  • monitorowanie serwisów handlowych typu oferia i przesyłanie oferty firmy,
  • prowadzenie bieżących analiz rynku, w tym działań konkurencji;
  • pozyskiwanie nowych, współpraca z bieżącymi klientami firmy;
  • planowanie i realizacja działań marketingowych wspierających sprzedaż;
  • segmentowanie oferty i docieranie z nią do grup odbiorców;

Od kandydatów oczekuję:

  • doświadczenia zawodowego w branży reklamowo - poligraficznej;
  • umiejętności kreowania oferty aż do jej sprzedaży;
  • odpowiedzialności, uczciwości, kreatywności oraz dobrej organizacji pracy;
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdów.

Oferuję:

  • stabilną pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności oraz zangażowania i wypracowywanych zysków

Ze względu na szeroki zakres działalności firmy oraz konieczność czasowego zastępowania lub wspierania innych pracowników, dodatkowymi atutami będą:

  • podstawowa umiejętność obsługi pakietu Adobe Photoshop;
  • znajomość programów kasowych;
  • umiejętność budowania i aktualizacji graficznego i medialnego wizerunku firmy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są przed przesłaniem dokumentów o zapoznanie się z ofertą firmy dostępną na www.futura.pl

Wybierz rodzaj wydruku