REGULAMIN
KONTAKT

Zapoznałem się oraz akceptuje postanowienia zawarte w regulaminie
Darmowa dostawa na futura.pl
Wydruki wielkoformatowe, Certyfikat Epson Digigraphie

Grawerowane laserem w drewnie

Grawerowanie laserem w drewnie
Nowoczesny i estetyczny sposób prezentowania swoich zdjęć! Technologia grawerowania wiązką lasera pozwala na precyzyjne i trójwymiarowe przeniesienie swoich zdjęć na powierzchnię drewna.
Jak to działa?
Soczewka skupia wiązkę lasera sterowanego komputerowo, aby precyzyjnie usunąć materiał z powierzchni drewna o grubości 4mm. W efekcie powstaje wyraźnie wyczuwalny palcami trójwymiarowy obraz o lekkim brązowym kolorze drewna.
O drzewie
Materiał na którym realizujemy obrazy jest drewnem, a drewno rządzi się swoimi prawami. Może po pewnym czasie lekko popękać, zmienić odcień lub się skurczyć. Czynniki takie jak wilgoć i ciepło również na nie oddziałują, przez co obraz może się trochę wygiąć (wypaczyć).

Drewniana deska z grawerunkiem zdjęcia


Nowoczesny i estetyczny sposób prezentowania zdjęć! Technologia grawerowania laserowego pozwala na precyzyjne i trójwymiarowe przeniesienie Twoich zdjęć na powierzchnię płyty drewnianej.

Jak to działa?

Relief grawerowanego obrazka


Soczewka skupia wiązkę lasera aby precyzyjnie usunąć materiał z powierzchni drewna. W efekcie powstaje wyraźnie wyczuwalny palcami, trójwymiarowy obraz o lekkim brązowym kolorze.

O drzewie

Materiał na którym realizujemy obrazy to drewniana płyta o grubości 4mm. Drewno rządzi się swoimi prawami, więc może po pewnym czasie lekko popękać, zmienić odcień lub się delikatnie skurczyć. Czynniki takie jak wilgoć i ciepło mogą sprawić, że płyta się wygnie (wypaczy).

Cennik

       Format           Cena     
   A5 (210x148mm)    50 zł 
A4 (297x210mm) 60 zł 
A3 (420x297mm) 80 zł 
A2 (594x420mm) 100 zł 
A1 (841x594mm) 200 zł
kalendarz grawerowany ze zdjęciem, wysokość 50 cm90 zł
zegar grawerowany okrągły, średnica 30 cm99 zł

Czas realizacji

Tak precyzyjna i dokładna technika przeniesienia obrazu wymaga czasu, dlatego zamówienia realizujemy co najmniej 7 dni roboczych.

Relief grawerunku

Wybierz rodzaj wydruku